BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

7 bilijonai spalvotų nuomonių

http://www.worldometers.info/world-population/

7,517,206,680 žmonių pasaulyje. Tiek buvo, kai pradėjau rašyti šį įrašą. Arba bent jau taip teigia skaičiuoklė. Daugiau nei 7 bilijonai žmonių Žemėje ir kiekvieną akimirką jų daugėja. Daugėja mūsų. Septyni bilijonai. Ir visi skirtingi. Ir tuo pačiu šiek tiek panašūs. Septyni bilionai skirtingų nuomonių ir požiūrių. Ir nei viena nuomonė nėra nei teisinga, nei klaidinga. Visos mintys turi būti išgirstos ir įvertintos. Kai kurios, mums atrodo, labai taiklios, kai kurios - visiškai prasilenkiančios su sveiku protu ir logika. Koks nuostabus yra mūsų pasaulis su daugiau nei septyniais bilijonais skirtingų požiūrių! Jei tik leistum sau įsiklausyti, išgirsti ir bent pabandyti suprasti kiekvieną iš jų, suvoktum, koks pasaulis keistas, margas, bet gražus. Tai tave įkvėptų. Praplėstum savo akiratį. Žinai ką? Taptum netgi truputį protingesnis. Rimtai.

Todėl eik į tą keistą, pašėlusį pasaulį ir bandyk įsiklausyti į nuomones - net ir tavo manymu pačias kvailiausias - pažink žmones ir bandyk juos supasti. Taip praturtėsi pats. O tuo metu, aš pabandysiu čia sudėti tiek daug, kiek galiu. Nuomonių. Požiūrių. Gal ir ne visų septynių bilijonų, bet tiek, kiek galiu. Ir savo, aišku. Keistą, niekam neįdomią savo nuomonę, kuri, vis dėlto, yra viena iš tų bilijonų.

Nes esu įsitikinusi, kad tai, kaip mes matom pasaulį ir tai, kaip pasaulis mato mus - visiškai skirtingi dalykai. Ir gal kažkiek panašūs. Kaip mes visi.

7,517,208,445 žmonių. Dabar jau 7,517,208,445 skirtingų nuomonių. Ir jų vis daugėja. Ir pasaulis tampa vis margesnis, spalvingesnis ir įdomesnis…

Patiko (3)

Rodyk draugams

No comments yet. Be the first.

Rašyk komentarą